Partneři festivalu:

49. MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL

v Ústí nad Labem 3. – 4. 11. 2018 - Sportcentrum SLUNETA

Vítejte na stránkách MEZINÁRODNÍHO TANEČNÍHO FESTIVALU Ústí nad Labem. Akce, která je součástí Rodinného stříbra Ústeckého kraje a pyšní se nejbohatší taneční historií v České republice.

Oba víkendové dny budou opět plné taneční noblesy a elegance. V rámci naší akce sázíme na pořádání kontinentálních a subkontinentálních soutěží. Je nám ctí, že i letos můžeme organizovat prestižní mezinárodní titulární soutěž WDSF European DanceSport Cup Ten Dance. K našemu festivalu již neodmyslitelně patří tradiční národní šampionáty v Showdance a Formacích. Ze soutěží světového tanečního okruhu WDSF budeme organizovat International Open dospělých, Openy mládeže a všech seniorských kategorií, a to jak v latinsko-amerických tancích, tak i ve standardních.

Zajistili jsme pro vás opět zajímavé moderátory. Jejich jména si necháme ještě chvilku jako překvapení.

Připravili jsme pro vás nový systém předprodeje vstupenek i registrace soutěžících.

Festival se bude konat opět v prostorách Sportcentra SLUNETA v Ústí nad Labem na Klíši - Jateční 18 (vstup z ulice Černá cesta) - mapa ZDE

Děkujeme divákům a tanečníkům za přízeň, partnerům za jejich podporu a štědrost a již nyní se na vás těšíme o VÍKENDU 3. - 4. 11. 2018, kdy vám přivážíme již 49. ročník.

...nejsme nejlepší, ale proč nebýt lepší, než ostatní...

video