Partneři festivalu:

48. MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL

v Ústí nad Labem 10.–12. 11. 2017 - Sportcentrum SLUNETA

Vítejte na stránkách MEZINÁRODNÍHO TANEČNÍHO FESTIVALU Ústí nad Labem. Akce, která je součástí Rodinného stříbra Ústeckého kraje a pyšní se nejbohatší taneční historií v České republice.

Snažíme se každý rok připravit pro tanečníky i diváky výjimečný Festival. Program letošního již 48. ročníku nabídne opět pestrou paletu různých druhů tanečních soutěží a návštěvníci budou mít možnost setkat se řadou známých osobností.

Oba víkendové dny budou plné taneční noblesy a elegance. Trochu měníme formát soutěží a v sobotu i v neděli se bude se tančit od rána do večera. V rámci naší akce sázíme na pořádání kontinentálních a subkontinentálních soutěží. V roce 2017 to bude WDSF European DanceSport Cup Ten Dance, který bude organizován dohromady s tradičními národními šampionáty v Showdance a Formací. Novinkou sobotního programu budou mezinárodní soutěže světového tanečního okruhu kategorií dětí, juniorů a mládeže. V nedělním programu se budou konat soutěže světového tanečního okruhu WDSF - International Open (LAT/STT) hlavní věkové kategorie Dospělí a soutěže Open seniorských kategorií.

Zajistili jsme pro vás opět zajímavé moderátory. Jejich jména si necháme ještě chvilku pro sebe, ale prozradíme, že jsou zase z prostředí populárního tanečního pořadu Stardance. V minulosti už u nás byli: Mahulena Bočanová, Roman Vojtek, Jolana Voldánová, Jan Čenský.

Festival se bude konat opět v osvědčených prostorách Sportcentra SLUNETA v Ústí nad Labem na Klíši - Jateční 18 (vstup z ulice Černá cesta) - mapa ZDE

Děkujeme divákům a tanečníkům za přízeň, partnerům za jejich podporu a štědrost a již nyní se na vás těšíme o VÍKENDU 11. - 12. 11. 2017.

...nejsme nejlepší, ale proč nebýt lepší, než ostatní...

video