Partneři festivalu:

48. MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL

v Ústí nad Labem 10.–12. 11. 2017 - Sportcentrum SLUNETA

PRO NÁŠTĚVNÍKY

WDSF European DanceSport Cup Ten Dance 2017 (19)

Gentleman   MIN Lady   MIN Country
Edgaras BALTARAGIS 10026821 Indre KUCINSKAITE 10041255 LIT
Nikolo BARBIZI 10070752 Sara Ros JAKOBSDOTTIR 10038432 ISL
Jan JANZEN 10006539 Vitalina BUNINA 10075732 GER
Glenn FEDDEMA 10057832 Maité VERHEYDEN 10068769 NED
Klemens HOFER 10058327 Barbara WESTERMAYER 10025807 AUT
Joni IHANUS 10039240 Kathrine BARCK 10039241 FIN
Mstislav KAZAKOV 10040744 Alena KAZAKOVA 10040745 RUS
Jiří KEJZAR 10069483 Barbora KOŠKOVÁ 10069484 CZE
Vladislav KOLESNIKOV 10061924 Naja DOLENC 10061716 SLO
Alexander KULIGANOV 10063023 Maria Louise HOUGESEN 10055404 DEN
Aleksa MATOVIC 10061837 Jovana KLENKOVSKI 10071480 SRB
Catalin Andrei MIHU 10070744 Maria Isabel Lie RAMELLA 10070745 NOR
Richárd POPOVICS 10097187 Edina DÉNES 10097186 HUN
Marts PUNINS 10037899 Dana JAKOBSONE 10037900 LAT
Andrea ROCCATTI 10071423 Flaminia IANNONE 10071424 ITA
Tin SANJKOVIC 10068555 Anna ILINA 10063787 CRO
Giuseppe SGROI 10071644  Merce LLORCA 10016429 ESP
Matej ŠTEC 10055069 Elena POPOVA 10056615 SVK
Yauhen YARMOSHKA 10074908 Darya YARMOSHKA 10074909 BLR


WDSF International Open Latin (51)

Gentleman   MIN Lady   MIN Country
MIlo AGNORELLI 10047791 Alexandra GURGUIATU 10065782 ITA
Nikolo BARBIZI 10070752 Sara Ros JAKOBSDOTTIR 10038432 ISL
Salvatore BELLAVITA 10009287 Milena USANOVA 10099249 ALB
Jure BERGANT 10065292 Milana CHEKANOVA 10077522 SLO
André BÍLÝ 10098190 Tereza BÍLÁ 10098189 CZE
Jakub BRISUDA 10059026 Kristýna GRILUSOVÁ 10065394 SVK
Lukáš BŘEZINA 10070859 Kristýna ČERMÁKOVÁ 10108060 CZE
Marek BUREŠ 10044611 Anastasiia IERMOLENKO 10028829 CZE
Vinzenz DOELITZ 10036852 Albena DASKALOVA 10037162 GER
Štěpán DOSTÁL 10055746 Tereza ŠIMÁČKOVÁ 10062110 CZE
Michal FALTEJSEK 10117236 Kateřina MÁLKOVÁ 10108014 CZE
Jiří HÁJEK 10109522 Karolína KOUTNÁ 10068215 CZE
Jan HAVÍŘ 10070875 Šárka SPÁČILOVÁ 10112749 CZE
Tomáš HOLÝ 10100700 Charlotte TOMEŠOVÁ 10072120 CZE
Alexander HORN 10021364 Valeria JAEGER 10036817 GER
Jan CHOBOT 10070866 Michaela SÁDKOVÁ 10085338 CZE
Adam JAKUBČÍK 10112744 Michaela ŠVÁBENICKÁ 10093521 CZE
Alexander KARST 10035354 Lisa Maria KARST 10061643 GER
Alex KOREŇ 10071205 Ekaterina NOVIKOVA 10096640 SVK
Lubomír KOZEL 10093653 Adéla SIROČÁKOVÁ 10101421 CZE
Marek KYPÚS 10031755 Jaroslava TIETZOVÁ SKLENÁŘOVÁ 10058907 CZE
Martin KYUCHUKOV 10080747 Katerina MITEVA 10102086 BUL
Tomáš LUDMA 10074485 Emanuela KAUCKÁ 10074486 CZE
Pavel MANDLÍK 10098181 Sarah JOHANNESOVÁ 10076737 CZE
Robin MATĚJKA 10086744 Nikol CUPALOVÁ 10055731 CZE
Aleksa MATOVIČ 10061837 Jovana KLENKOVSKI 10071480 SRB
Catalin Andrei MIHU 10070744 Maria Isabel LIE 10070745 NOR
Jakub MINAROVIČ 10113918 Jana SEKOVÁ 10085571 CZE
Jan MUSAL 10042779 Jana KUKUČOVÁ 10037179 CZE
Thilo NAST 10069316 Svenja Madelaine RIEPEN 10069317 GER
Matěj OČENÁŠEK 10072770 Eliška HORÁKOVÁ 10085219 CZE
Petr OTÁHAL 10102002 Vendula PROKOPOVÁ 10112795 CZE
Roman PECHA 10072692 Eliška KOLDOVÁ 10073834 CZE
Štěpán PLEYER 10072232 Markéta PFEIFEROVÁ 10085500 CZE
Richard POPOVICS 10097187 Edina DÉNES 10097186 HUN
Tomáš RADA 10062226 Veronika LIŠKOVÁ 10085335 CZE
Alessio RUSSO 10073810 Miriam de GENNARO 10057303 ITA
Viacheslav SAMOKHIN 10072462 Aida KAIRGALYEVA 10059530 KAZ
Jan Carlos SEKERA 10097848 Anastázie VALEČKOVÁ 10115742 CZE
Vitaly SHAKHMATOV 10084945 Arina ZYRINA 10111652 RUS
Jan ŠINDLER 10108180 Ester JEŽÍKOVÁ 10108179 CZE
Vilém ŠÍR 10085579 Hana Anna ŠIŠKOVÁ 10112770 CZE
Jakub ŠIRC 10100883 Maryia NECHYAEVA 10104333 CZE
Martin TOJNAR 10099382 Kateřina JOZÍFKOVÁ 10113920 CZE
Tomáš UVÁČEK 10027517 Martina REITEROVÁ 10027519 SVK
Filip WOZAR 10106156 Denisa ZAORALOVÁ 10101287 CZE
Adam ZANKEL 10070872 Lucie ČERNÍKOVÁ 10115302 CZE
Joni IHANUS 10039240 Kathrine BARCK 10039241 CZE
Mstislav KAZAKOV 10040744 Alena KAZAKOVA 10040745 RUS
Václav MASARYK 10081211 Klára CHOVANČÍKOVÁ 10081210 CZE
Jiří VÁCHA 10059211 Lenka BROŽÁKOVÁ 10060383 CZE

 

WDSF International Open Standard (35)

Gentleman   MIN Lady   MIN Country
Edgaras BALTARAGIS 10026821 Indre KUCINSKAITE 10041255 LIT
Nikolo BARBIZI 10070752 Sara Ros JAKOBSDOTTIR 10038432 ISL
Petr BAYERLE 10085645 Barbora ŠNAJDEROVÁ 10085652 CZE
Andrei Emilian CUJBA 10064976 Raluca Elena IONITA 10098449 ROU
Martin ČECH 10107227 Kateřina ČECHOVÁ 10107226 CZE
Iliya DOBREV 10074386 Ana MESEC 10065293 SLO
Vít DOMORÁD 10058724 Simona TEJCOVÁ 10042822 CZE
Štěpán DOSTÁL 10055746 Tereza ŠIMÁČKOVÁ 10062110 CZE
Klemens HOFER 10058327 Barbara WESTERMAYER 10025807 AUT
Luděk HOŘENÍ 10042802 Silvie SKALICKÁ 10112767 CZE
Adam JAKUBČÍK 10112744 Michaela ŠVÁBENICKÁ 10093521 CZE
Jiří JALŮVKA 10071854 Natálie VÝDUCHOVÁ 10071855 CZE
Alexander KARST 10035354 Lisa Mona KARST 10061643 GER
Michal KLADRUBSKÝ 10113241 Helena BŘEZINOVÁ 10113240 CZE
Alex KOREŇ 10071205 Ekatelina NOVIKOVA 10096640 SVK
Tomáš LUDMA 10074485 Emanuela KAUCKÁ 10074486 CZE
Aleksa MATOVIČ 10061837 Jovana KLENKOVSKI 10071480 SRB
Martin MESTEK 10065298 Anna STAREČKOVÁ 10072016 CZE
Jan MUSAL 10042779 Jana KUKUČOVÁ 10037179 CZE
Matěj OČENÁŠEK 10072770 Eliška HORÁKOVÁ 10085219 CZE
Roman PECHA 10072692 Eliška KOLDOVÁ 10073834 CZE
Štěpán PLEYER 10072232 Markéta PFEIFEROVÁ 10085500 CZE
Richard POPOVICS 10097187 Edina DÉNES 10097186 HUN
Ontřej PIŇOS 10090805 Tereza STEPAKOVÁ 10090807 CZE
Tomáš PŘIKRYL 10072019 Sanela Los CHOVANCOVÁ 10071851 CZE
Tomáš RADA 10062226 Veronika LIŠKOVÁ 10085335 CZE
Vitaly SHAKHMATOV 10084945 Arina ZYRINA 10111652 RUS
Andrej ŠIMKO 10066384 Marcela ŠMRHOVÁ 10108115 CZE
Vilém ŠÍR 10085579 Hana Anna ŠIŠKOVÁ 10112770 CZE
Martin ŠTUMAR 10085067 Olga KALINOVÁ 10085065 CZE
Vojtěch TUREČEK 10109525 Michaela BUBENÍČKOVÁ 10086060 CZE
Salvatore VITACCA 10033818 Mengfei ZHAI 10109769 ITA
Filip WOZAR 10106156 Denisa ZAORALOVÁ 10101287 CZE
Oleg ZEMLYAKOV 10085503 Iva RIEDEROVÁ 10042805 CZE
Joni IHANUS 10039240 Kathrine BARCK 10039241 FIN

 

WDSF Open Youth Latin (38)

Gentleman   MIN Lady   WDSF ID Country
Hynek APPL 10092893 Pavlína APPLOVÁ 10092894 CZE
Daniel BRAŠ 10070938 Marie GLISTOVÁ 10098876 CZE
Jan BROŽOVSKÝ 10085063 Eliška STEHNOVÁ 10100219 CZE
Jan BURANT 10094646 Eliška PLACHÁ 10094647 CZE
Moritz BÜTTNER 10096522 Mariella WOLF 10095829 GER
Patrik ČERNOHORSKÝ 10100952 Nela POMAHAČOVÁ 10107984 CZE
Patrik DOBRUSKÝ 10100893 Michaela NETOLICKÁ 10100892 CZE
Tim FLEISCHER 10093085 Cynthia GARDELLINI 10095444 GER
Lukáš FRYDRYCH 10095449 Zuzana RŮŽIČKOVÁ 10104330 CZE
Oliver FUSEK 10083410 Gabriela MARKOVÁ 10108792 CZE
Martin HLAWICZKA 10086640 Joanna ŠKŇOUŘIL 10094134 CZE
David HUSLÍK 10086062 Kamila VOKROJOVÁ 10085935 CZE
Filip CHMEL 10098186 Petra FILOUNKOVÁ 10098184 CZE
Adam CHYTIL 10084972 Klára JÍLKOVÁ 10113906 CZE
Tomáš KIRNIG 10113907 Klára KONEČNÁ 10113905 CZE
Lukáš KOLÁŘ 10112764 Emily ZIKEŠOVÁ 10112763 CZE
Michal KUMMER 10085346 Petra ŘEHÁKOVÁ 10085349 CZE
Vít LORENC 10090932 Tereza BAROCHOVÁ 10107589 CZE
Pavel MANDLÍK 10098181 Sarah JOHANNESOVÁ 10076737 CZE
Daniel MASLÁK 10094543 Karolína NEBESKÁ 10094546 CZE
Martin MAZÁČ 10113606 Štěpánka DUNAJOVÁ 10097512 CZE
Jan METLICKÝ 10104688 Veronika HRUBÁ 10104687 CZE
Rudolf MISTR 10100889 Monika INDRÁČKOVÁ 10112902 CZE
Kryštof PALLAS 10107987 Hana HENDRYCHOVÁ 10113763 CZE
Sebastian PETRY 10089684 Audrey WANGLE 10089683 CZE
Vojtěch POLÁK 10114941 Lucie BARTŮŠKOVÁ 10114940 CZE
Nikolas PROKŠA 10113932 Emma PROKŠOVÁ 10113933 CZE
Richard RAMBOUSEK 10099541 Veronika BULÍŘOVÁ 10099542 CZE
Vitaly SHAKHMATOV 10084945 Arina ZYRINA 10111652 RUS
Daniel SLOVÁK 10113899 Kristýna LINHOVÁ 10113898 CZE
Vojtěch STŘÍTESKÝ 10108057 Šárka KOSMÁKOVÁ 10101682 CZE
Vilém ŠÍR 10085579 Hana Anna ŠIŠKOVÁ 10112770 CZE
Jan VILÁŠEK 10094133 Vasilisa HOŠOVSKÁ 10071921 CZE
Jan VLK 10106468 Eliška VLKOVÁ 10106469 CZE
Michal VOJTÍK 10085934 Natálie KRAUSOVÁ 10098182 CZE
Jan WITKOWSKI 10113221 Maja MALINOWSKA 10113222 GER
Jakub ZAORÁLEK 10071858 Barbora KOLMANOVÁ 10082928 CZE

 

WDSF Open Youth Standard (30)

Gentleman   MIN Lady   MIN Country
Hynek APPL 10092893 Pavlína APPLOVÁ 10092894 CZE
Jan BROŽOVSKÝ 10085063 Eliška STEHNOVÁ 10100219 CZE
Jan BURANT 10094646 Eliška PLACHÁ 10094647 CZE
Moritz BÜTTNER 10096522 Mariella WOLF 10095829 GER
Patrik ČERNOHORSKÝ 10100952 Nela POMAHAČOVÁ 10107984 CZE
Patrik DOBRUSKÝ 10100893 Michaela NETOLICKÁ 10100892 CZE
Samuel FARKAŠOVSKÝ 10108058 Kateřina SUCHARDOVÁ 10108182 CZE
Tim FLEISCHER 10093085 Cynthia GARDELLINI 10095444 GER
Lukáš FRYDRYCH 10095449 Zuzana RŮŽIČKOVÁ 10104330 CZE
Oliver FUSEK 10083410 Gabriela MARKOVÁ 10108792 CZE
David HUSLÍK 10086062 Kamila VOKROJOVÁ 10085935 CZE
Filip CHMEL 10098186 Petra FILOUNKOVÁ 10098184 CZE
Adam KLÁPA 10087266 Aneta KRÁSOVÁ 10086644 CZE
Lukáš KOLÁŘ 10112764 Emily ZIKEŠOVÁ 10112763 CZE
Martin KRÁTKÝ 10100218 Barbora ARNOLDOVÁ 10105875 CZE
Michal KUMMER 10085346 Petra ŘEHÁKOVÁ 10085349 CZE
Daniel LEPSKI 10064961 Juliane Aschebrenner 10064962 GER
Martin MAZÁČ 10113606 Štěpánka DUNAJOVÁ 10097512 CZE
Jan METLICKÝ 10104688 Veronika HRUBÁ 10104687 CZE
Rudolf MISTR 10100889 Monika INDRÁČKOVÁ 10113902 CZE
Krištof PALLAS 10107987 Hana HENDRYCHOVÉ 10113763 CZE
Sebastian PETRY 10089684 Audrey WANGLE 10089683 CZE
Nikolas PROKŠA 10113932 Emma PROKŠOVÁ 10113933 CZE
Tomáš PŘIKRYL 10072019 Sanela Los CHOVANCOVÁ 10071851 CZE
Richard RAMBOUSEK 10099541 Veronika BULÍŘOVÁ 10099542 CZE
Vitaly SHAKHMATOV 10084945 Arina ZYRINA 10111652 RUS
Daniel SLOVÁK 10089684 Kristýna LINHOVÁ 10113898 CZE
Vojtěch STŘÍTESKÝ 10108057 Šárka KOSMÁKOVÁ 10101682 CZE
Vilém ŠÍR 10085579 Hana Anna ŠIŠKOVÁ 10112770 CZE
Jan VLK 10106468 Eliška VLKOVÁ 10106469 CZE

 

WDSF Open Senior I Latin (15)

Gentleman   MIN Lady   MIN Country
Jan BERÁNEK 10042800 Pavla BERÁNKOVÁ 10042801 CZE
Zbyněk DEYL 10027514 Martina DEYLOVÁ 10062388 CZE
Slanislav DURCHÁZEK 10029342 Kateřina ŠEBKOVÁ 10029343 CZE
Bohuslav DUŠEK 10112737 Andrea DUŠKOVÁ 10112738 CZE
Bohdan HÁJEK 10116916 Michaela ČAPKOVÁ 10117034 CZE
Miroslav KAPLAN 10103270 Kristýna KAPLANOVÁ 10103271 CZE
Tomáš KAŠTALÁN 10055306 Jana STANÍKOVÁ 10114936 CZE
Stefan KOHLBECHER 10092471 Sandra KOHLBECHER 10092472 GER
Lukáš KUBIŠTA 10114711 Alžběta KUBIŠTOVÁ 10114710 CZE
Josef KUKAŇ 10037182 Barbora KUKAŇ 10087890 CZE
Kamila MALINKA 10029790 Katarína MALINKOVÁ 10027479 SVK
Luboš NEVRLA 10072459 Petra SAKSA PÍSTECKÁ 10097217 CZE
Tibor STANO 10091057 Lucie STANO 10091056 CZE
David VALČUHA 10029764 Blanka MIHALÍKOVÁ 10112980 CZE
Michal VARNUŠKA 10059096 Jana VARNUŠKOVÁ 10059097 CZE

 

WDSF Open Senior I Standard (22)

Gentleman   MIN Lady   MIN Country
Libor BLAŽEK 10115991 Dana ŽELEZNÁ 10115990 CZE
Jaroslav CEKL 10001249 Dagmar CEKLOVÁ 10001250 CZE
Zbyněk DEYL 10027514 Martina DEYLOVÁ 10062388 CZE
Bohuslav DUŠEK 10112737 Andrea DUŠKOVÁ 10112738 CZE
Milan JANDEJSEK 10085499 Jana PAVLOVÁ 10102695 CZE
Zdeněk KITLER 10095258 Petra KITLEROVÁ 10095257 CZE
Bogdan KOSTOV 10055670 Megumi MIYASHITA 10055671 CZE
Miroslav KOULA 10066543 Jana MICHELOVÁ 10074746 CZE
Lukáš KUBIŠTA 10114711 Alžběta KUBIŠTOVÁ 10114710 CZE
Jan LAMPA 10095445 Zuzana LAMPOVÁ 10095715 CZE
Miloslav MAREŠKA 10112740 Lenka MAREŠKOVÁ 10112741 CZE
Vladimír MÍKA 10072236 Marie KUČEROVÁ 10093589 CZE
Lukáš POVOLNÝ 10108794 Kateřina NOVÁKOVÁ 10108793 CZE
Zdeněk PŘIBYL 10009469 Lenka PŘIBYLOVÁ 10009470 CZE
Karsten SCHROEDER 10035990 Christine ROTHE 10087634 GER
Milan SEDLÁŘ 10001233 Martina GROSUPOVÁ 10108102 CZE
Tibor STANO 10091057 Lucie STANO 10091056 CZE
Karel STRŽANOVSKÝ 10029802 Anna BIERNÁTOVÁ 10112768 CZE
Miroslav ŠERÁK 10065482 Lenka ŠERÁKOVÁ 10055629 CZE
Jiří VALÍČEK 10040686 Veronika JANDOVÁ 10040687 CZE
Michal VARNUŠKA 10059096 Jana VARNUŠKOVÁ 10059097 CZE
Karel VIŠNOVSKÝ 10108796 Marcela VIŠNOVSKÝ 10108795 CZE

 

WDSF Open Senior II Latin (6)

Gentleman   MIN Lady   MIN Country
Harald EBNER 10025791 Barbara WANEK-ZAJIC 10066759 AUT
Petr FLORIAN 10087782 Markéta FLORIANOVÁ 10087781 CZE
Jan MOKŘÍŠ 10097699 Věra MOKŘÍŠOVÁ 10097698 CZE
Kartl-Heinz SCHWEIGER 10036024 Olga KAROULIS-SCHWEIGER 10035025 GER
Roman SKÝBA 10114934 Jana SKÝBOVÁ 10114935 CZE
Thomas WAYLAND 10104693 Ines WEYLAND 10104694 GER

 

WDSF Open Senior II Standard (27)

Gentleman   MIN Lady   MIN Country
Libor BLAŽEK 10115991 Dana ŽELEZNÁ 10115990 CZE
Harald EBNER 10025791 Barbara WANEK-ZAJIC 10066759 AUT
Petr FLORIAN 10087782 Markéta FLORIANOVÁ 10087781 CZE
Vlastimil HOŠEK 10068201 Marcela POKORNÁ 10109524 CZE
Milan JANDEJSEK 10085499 Jana PAVLOVA 10102695 CZE
Steffen KNIESTEDT 10036958 Antje KNIESTEDT 10036959 GER
Miroslav KOULA 10066543 Jana MICHELOVÁ 10074746 CZE
Jan LAMPA 10095445 Zuzana LAMPOVÁ 10095715 CZE
Domenico MAZZAGLIA 10056245 Giuseppina BORGONOVO 10056246 ITA
Patrick van der MEER 10007051 Sabrina van der MEER 10007052 GER
Jan MOKŘÍŠ 10097699 Věra MOKŘÍŠOVÁ 10097698 CZE
Evgeny OLKOV 10039197 Marina BELYAEVA 10039198 RUS
Karel PLEYER 10073237 Radka PLEYEROVÁ 10073238 CZE
Lukáš POVOLNÝ 10108794 Kateřina NOVÁKOVÁ 10108793 CZE
Marino REILLO 10072042 Antonella PERIN 10072043 ITA
Jens RIEDEL 10059220 Silke RIEDEL 10059221 GER
Zbigniew RYBARCZYK 10107828 Anke SCHMIDT 10112367 GER
Rene SEYBOTH 10017654 Heike SEYBOTH 10017655 GER
Heiko SCHLAGE 10064261 Bettina SCHLAGE 10064262 GER
Kai SCHOENHERR 10014595 Silke LUDWIG 10014596 GER
Rainer SCHRAMM 10063128 Marion SCHRAMM 10063129 GER
Alexander SCHUERMANN 10042621 Gisela SCHURMANN 10042622 GER
Václav SKALICKÝ 10113914 Iva SKALICKÁ 10113915 CZE
Roman SKÝBA 10114934 Jana SKÝBOVÁ 10114935 CZE
Lorenzo SPINELLI 10075748 Catia MARCHETTO 10075749 ITA
Karel VIŠNOVSKÝ 10108796 Marcela VIŠNOVSKÁ 10108795 CZE
Jiří VRÁNA 10092757 Jaromíra VRÁNOVÁ 10092758 CZE

 

WDSF Open Senior III Standard (26)

Gentleman   MIN Lady   MIN Country
Bohuslav BENÝŠEK 10116491 Lenka BENÝŠKOVÁ 10116492 CZE
Goetz BIERBAUM 10003753 Maren MUELLER-BIERBAUM 10003754 CZE
Peter BIRNDORFER 10017482 Christina POTHFELDER 10017483 GER
Denis BOURGEOIS 10027743 Marie Magdaléna DUFKOVÁ 10038442 FRA
Helmut BRESCH 10062169 Angelika NOTHDURFT 10062170 GER
Robert DUB 10003559 Sylvia SCHAFER-NOUZA 10003560 AUT
Thomas GÖPFERT 10044278 Katja GÖPFERT 10044280 GER
Frank GROSSE 10068466 Evelina GROSSE 10068467 GER
Bernd GRZELACHOWSKI 10016916 Birgit GRZELACHOWSKI 10016917 GER
Peter HELMER 10035225 Karola HELMER 10035226 GER
Jan HON 10069466 Jaroslava HOŃOVÁ 10069467 CZE
Aleš KACAFÍREK 10116553 Eva SUCHANOVÁ 10116558 CZE
František KULHAVÝ 10082516 Ladislava KULHAVÁ 10082515 CZE
Tomáš MARX 10066576 Blanka MARXOVÁ 10066577 CZE
Josef MIKULKA 10074477 Marie MIKULKOVÁ 10074478 CZE
Dieter MÜLLER 10044607 Elke MÜLLER 10044608 GER
Jiří PLŠEK 10003877 Jana PLŠKOVÁ 10003878 CZE
Antonino RESTIVO 10053215 Rosella STUCCHI 10053216 ITA
Norbert SCHADE 10016908 Arne-Marina SCHADE 10016909 GER
Alexander SCHUERMANN 10042621 Gisela SCHUERMANN 10042622 GER
Christov Andreas SCHULZ 10016939 Ellen WÜPPER 10092003 GER
Jaroslav SCHWAN 10074511 Helena  SCHWANOVÁ 10074512 GER
Marius TORKA 10033515 Barbara TORKA 10033516 GER
Jan VYMĚTAL 10102195 Aurelie VYMĚTALOVÁ 10102196 CZE
Thomas WEYLAND 10104693 Ines WEYLAND 10104694 GER
Jaroslav ZEMAN 10095259 Petra ZEMANOVÁ 10095260 CZE

 

WDSF Open Senior IV Standard (13)

Gentleman   MIN Lady   MIN Country
Joachim BOUKAMP 10024482 Karin BOUKAMP 10024483 GER
Jiří CINYBULK 10081573 Věra KREJČOVÁ 10081572 CZE
Bohumil ČECH 10003939 Pavla ČECHOVÁ 10003940 CZE
Wolfgang DREWITZ 10013185 Eva-Mary KOHN 10013186  GER
Heinrich DUNKER 10014679 Claudia DUNKER 10014680 GER
Viktor HOESCHELE 10037543 Anny-Edith HOESCHELE 10037544 GER
Klaus KAST 10007943 Irene KAST 10007944 GER
Janos KRALIK 10084063 Janosne KRALIK 10084064 HUN
Ralf PICK 10018358 Helga KRUSE 10018359 GER
Adrea NOLOPP 10035734 Susanne NOLOPP 0035735 GER
Jaroslav SCHWAN 10074511 Helena SCHWANOVÁ 10074512 CZK
Jan VYMĚTAL 10102195 Aurelie VYMĚTALOVÁ 10102196 CZE
Helmut WEBER 10099921 Felitizis WEBER 10009097 AUT

 

INFORMACE O SOUTĚŽI

Datum:
11. 11. 2017 (sobota) - WDSF Open Youth
12. 11. 2017 (neděle) - WDSF International Open, WDSF Open Senior I, II Latin, WDSF Open Senior I-IV Standard

Místo konání:
Sportcentrum SLUNETA, Jateční 18, Ústí nad Labem (MAPA)

Oprávnění účastníci:
Členové národních federací registrovaných ve WDSF s MIN, registrovaní prostřednictvím našeho webového přihlašovacího formuláře.

Pořadatelé:
World DanceSport Federation, 
Český svaz tanečního sportu

Spolupořadatel:
Kulturní středisko města Ústí nad Labem

Organizátor:
FINCORP s.r.o. - Petr Barnat

Pravidla soutěží:
WDSF (vč. dress-code)

Uzávěrka přihlášek:
7. 11. 2017
; po tomto termínu po individuální dohodě s organizátorem

AKTUALIZOVANÝ předběžný harmonogram:

Porota:
tbd

Startovné:
Dospělí a senioři:

  Na místě Na účet (do 7.11.)
1 soutěž         650 CZK / 25 EUR 500 CZK / 20 EUR
2 soutěže 1 000 CZK / 40 EUR 800 CZK / 30 EUR

Mládež:

  na místě na účet
1 soutěž 250 CZK / 10 EUR 200 CZK / 8 EUR
2 soutěže       400 CZK / 16 EUR  350 CZK / 14 EUR

Bankovní spojení:
CZK - číslo účtu: 1041514010/3030, variabilní symbol: MIN partnera
EUR - Air Bank Praha; BIC: AIRACZPP; IBAN: CZ3630300000001041514053

Finanční odměny

Place IO ST IO LA
1. 500 EUR 500 EUR
2. 400 EUR 400 EUR
3. 300 EUR 300 EUR
4. 200 EUR 200 EUR
5. 100 EUR 100 EUR
6. 50 EUR 50 EUR

Organizační tým

Hlavní organizátor Petr BARNAT
vedoucí soutěží Petr ODSTRČIL
Sčitatelé Leoš SIEGEL + tým

Moderátoři:
MTF tým

Hudba:
reprodukovaná - LUPOMĚSKÝ Jiří

Taneční parket:
20 x 14 m

Dodatečné informace:
Informace o možnostech ubytování jsou dostupné v příslušné sekci na našem webu - ubytování.

Aktuální startovní listina v jednotlivých kategoriích je ZDE.
Aktuální časový harmonogram nedělního programu je ZDE.

INFORMACE O SOUTĚŽI

Datum:
13. 11. 2016 (neděle)
Místo konání:
Sportcentrum SLUNETA, Jateční 18, Ústí nad Labem (MAPA)
Oprávnění účastníci:
Členové národních federací registrovaných ve WDSF s MIN, registrovaní prostřednictvím našeho webového přihlašovacího formuláře.

Pořadatelé:
World DanceSport Federation

Český svaz tanečního sportu
Kulturní středisko města Ústí nad Labem
Organizátor:
FINCORP s.r.o. - Petr Barnat

Pravidla soutěží:
WDSF (vč. dress-code)

Uzávěrka přihlášek:
8. 11. 2016
; přihlášení je možné prostřednictvím webového formuláře ZDE
V případě komplikací mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Porota:
CZE - Zdenek FENCAK
CZE - Jaroslav KUČERA
ITA - Silvia PITTON
SVK - Milan ŠPÁNIK
HUN - Zoltan SANDOR
AUT - Wolfgang DIETACHMAYR
SRB - Goran KNEZEVIC
POL - Antoni GRYCMACHER
GER - Axel HUNGER
BEL - Hubert de MAESSCHALCK
ROM - Valeria MANGRA
EST - Helen KLANDORF
GBR - Denise MAYES
Startovné:
Na místě v hotovosti 35 EUR (950,- Kč), při platbě předem pouze 30 EUR (800,- Kč) / pár / soutěž.
Druhá WDSF soutěž pouze 30 EUR (800,- Kč), při platbě předem pouze 25 EUR (700,- Kč) / pár / soutěž.
CZK - číslo účtu: 1041514010/3030, variabilní symbol: MIN partnera
EUR - Air Bank Praha; BIC: AIRACZPP; IBAN: CZ3630300000001041514053

Finanční odměny:

Časový harmonogram - registrace - 13.11.2016:


Organizační tým
Hlavní organizátor - BARNAT Petr

Vedoucí soutěží - SIEGEL Leoš (CZE)
Sčitatelé - MTF team
Moderátoři:
MTF tým
Hudba:
reprodukovaná - LUPOMĚSKÝ Jiří

Taneční parket:
20 x 14 m

Dodatečné informace:
Informace o možnostech ubytování jsou dostupné v příslušné sekci na našem webu - ubytování.

Velice si vážíme klubů, choreografů a samozřejmě hlavně tanečních párů, které se kategorii Showdance věnují. Snažíme se pro ně připravit taneční prostředí odpovídající konání národní titulární soutěže.

PROPOZICE
STARTOVNÍ LISTINA
Rozpis prostorových zkoušek bude ZDE.
Předběžný časový harmonogram sobotního programu bude ZDE.

Těšíme se na vás!

...nejsme nejlepší, ale proč nebýt lepší než ostatní...

Velice si vážíme klubů, které se nácviku a výchově formacím věnují. Snažíme se pro ně připravit taneční prostředí odpovídající konání národní titulární soutěže.

Propozice jsou k dispozici na webových stránkách Českého svazu tanečního sportu - link ZDE

STARTOVNÍ LISTINA
Harmonogram prostorových zkoušek bude
ZDE 
Předběžný časový harmonogram sobotního programu bude ZDE.

Těšíme se na vás!

...nejsme nejlepší, ale proč nebýt lepší než ostatní...

Opět přivážíme na Mezinárodní taneční festival soutěže Taneční ligy 2016 kategorie Senioři. Taneční liga Seniorů (Up35) je celoroční seriál soutěží pořádaných po celé České republice. Páry bojují o body do českého tanečního žebříčku, podle kterého jsou nasazováni na soutěže Mistrovství ČR. Medailisté budou dekorováni v rámci Galavečera tanečního sportu 7.1.2017 v Praze. U nás v Ústí nad Labem se bude konat v roce 2016 poslední ze seriálu soutěží, tak je pravděpodobné, že se bude rozhodovat o definitivních výsledcích.
Výjimečností námi pořádaných soutěží Taneční ligy 2016 bude mezinárodní porota. Využijeme přítomnosti porotců, které deleguje DSE na soutěž MV4G týmů.

Věříme, že i z pohledu diváků tato novinka přispěje k atraktivitě programu Festivalu.

Propozice jsou k dispozici ZDE.
Předběžný časový harmonogram je ZDE


...nejsme nejlepší, ale proč nebýt lepší než ostatní...

Je nám ctí a je pro nás svým způsobem zavazující, že nad námi organizovaným Festivalem převzal i pro letošní, již 46. ročník, záštitu předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky pan Jan Hamáček (ZDE). Nad naším festivalem převzali záštitu nejvyšší osobnosti politického života v regionu - hejtman Ústeckého kraje pan Oldřich Bubeníček (ZDE) a primátorka statutárního města Ústí nad Labem paní Věra Nechybová (ZDE).

Děláme vše pro to, abychom dostáli důvěře do nás vložené, tanečníkům připravili důstojné prostředí a divákům splnili jejich očekávání.

Nejsme nejlepší, ale proč nebýt lepší než ostatní...

Je nám potěšením, že se nám podařilo zajistit hvězdného moderátora i pro páteční program - Friday Dance Night Fever. Je jím moderátor populárního rádia Evropa 2 - Ondra VODNÝ!
To bude velký!
 

Na webu ČSTS jsou k dispozici schválené propozice pro Mistrovství ČR Formace a Mistrovství ČR Showdance, takže se lze přihlašovat. Můžete to zkusit na ZDE.

 

V kalendáři WDSF již naše soutěže jsou! Jsou už i ve vašich kalendářích?
Již je aktivní i náš registrační systém. Můžete to zkusit na ZDE.

 

video