Partneři festivalu:

48. MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL

v Ústí nad Labem 10.–12. 11. 2017 - Sportcentrum SLUNETA

PRO NÁŠTĚVNÍKY

Program 45. Mezinárodního tanečního festivalu v Ústí nad Labem je hotov!
Středa, 5. listopadu 2014: Ve středu bychom se měli pomalu začít ladit na taneční notu v kině Hraničář. Zde bychom chtěli uspořádat zábavný večer s promítáním nějakého filmu s taneční tématikou.
Čtvrtek, 6. listopadu 2014: Ve čtvrtek budeme zvát diváky a soutěžit o vstupenky na MTF v OC Fórum – promo odpoledne s tanečními ukázkami a zajímavými hosty. Co byste říkali na taneční hrátky s Honzou Onderem?
Pátek, 7. listopadu 2014: V pátek proběhne otevírací večer Festivalu už ve Sportcentru Sluneta na Klíši. Představí se vám prakticky všichni tanečníci ze všech tanečních klubů v Ústí nad Labem. Večerem vás provede Ondra Vodný a na konci programu uvidíte něco, co jste v Ústí ještě neviděli!
Sobota, 8. listopadu 2014: je hlavním festivalovým dnem, kdy se ve Sportcentru Sluneta uskuteční Champions Night – hlavní část – Mistrovství České republiky v tanečním sportu v kategoriích Showdance LA/ST a Formace LA/ST. Dále se uskuteční Festival Cup – mezinárodní pohárová taneční soutěž v latinsko-amerických tancích. Program bude doplněn vystoupeními pestré palety hostů a bude vás jím provázet opět hvězda televizního tanečního pořadu Stardance…
Neděle, 9. listopadu 2014: bude čistě soutěžní. Uskuteční se postupové soutěže kategorií D-C-B a na mezinárodní úrovni soutěže světového tanečního okruhu WDSF Open v seniorských kategoriích.

Dáte to všechno?

video