Partneři festivalu:

49. MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL

v Ústí nad Labem 3. – 4. 11. 2018 - Sportcentrum SLUNETA

Ústecké taneční kluby se předvedou ve Sportcentru SLUNETA na Klíši v Ústí nad Labem (mapa ZDE) v regionální taneční přehlídce v různých druzích tance všech věkových kategorií. Vše pod taktovkou skvělého moderátora Evropy 2, ústeckého rodáka Ondry Vodného! PROGRAM ZAČÍNÁ V 18:00 hod. Hala bude pro veřejnost otevřena v 17:00 hod.
Součástí programu bude vystoupení hvězd z populárního taneční pořadu Stardance Marek Dědík - Olga Šípková, kteří budou mít autogramiádu a uvidíte na vlastní oči unikátní vystoupení.

Představí se vám následující taneční soubory:
Taneční škola GEBERT                          Taneční skupina AVALANCHE
Taneční skupina FREEDOM                   Dance Center MARVERCI
Taneční klub LIFE                                  

Pro tanečníky z těchto klubů máme další příležitost na výhru, a to v podobě soutěže FESTIVAL OPEN - HIP-HOP (battle) A DISCO DANCE (sólo). Soutěž vyhlašujeme ve 4 věkových kategoriích - mini, děti, junioři a dospělí. Více informací a podmínky soutěže jsou ZDE.

Součástí večera bude i taneční soutěž FESTIVAL OPEN - NEREGISTROVANÍ - WALTZ a CHA-CHA. Díky ní u nás může tančit opravdu každý! Chceme aktivně zapojit veřejnost (návštěvníky). Umíte tančit i jen základní kroky těchto dvou tanců? Máte alespoň trochu soutěžního ducha? Zkuste štěstí a vyhrajte víkend v hotelu Clarion a pro některý z klubů finanční odměnu. Podmínky jsou jednoduché a jsou k dispozici ZDE!


Bylo by prima, kdyby jste netančili v kopačkách, bruslích, holinkách, pohorkách či jakékoli podobné pracovní obuvi. Obujte se tak, aby se vám pohodlně tančilo a nepoškodili jste nám taneční parket.

Bylo by prima, kdyby jste nepřišli v jeansech a tričku, ale vzali si pohodlné kalhoty a košili.
Dámy nemusí mít večerní róbu... Ale ani minisukně se na tanec moc nehodí (i když...).

Zkrátka... Zažijte příjemný páteční večer a buďte součástí něčeho velkého...
Hecněte se a přihlaste se. Vy budete fandit dětem, děti budou fandit vám. Vezměte kolegu / kolegyni z práce, kamaráda / kamarádku, přítele / přítelkyni, partnera / partnerku, manžela / manželku, mamku / tátu a za kilo vlezného můžete vyhrát ceny za tisíce... Podmínkou je, že neprovozujete tanec soutěžně - nejste registrováni jako aktivní tanečníci v tanečním svazu ani jiné podobné organizaci. Výkony budou hodnotit taneční mistři. Zkuste štěstí!
Program se koná za podpory Nadace ČEZ, společností Mattel, PRECIOSA, Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem a dalších...

 
Připravujeme další doprovodný program, bude k dispozici stánek s míchanými alkoholickými i nealkoholickými drinky, catering...

Záměrem je vytvořit v hale bouřlivou atmosféru, ukázat, co všechno v Ústí umíme. Večer bude opět zakončen velkým společným dechberoucím překvapením. To předchozí si připomeňte ZDE

Věříme, že nám zachováte přízeň, že se aktivně zapojíte, postavíte se výzvě a přijdete si to s námi zase užít - na Sv. Martina 11. 11. 2016!!!

...nejsme nejlepší, ale proč nebýt lepší než ostatní...

video