Partneři festivalu:

48. MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL

v Ústí nad Labem 10.–12. 11. 2017 - Sportcentrum SLUNETA

Je nám ctí a je pro nás svým způsobem zavazující, že nad námi organizovaným Festivalem převzal i pro letošní, již 46. ročník, záštitu předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky pan Jan Hamáček (ZDE). Nad naším festivalem převzali záštitu nejvyšší osobnosti politického života v regionu - hejtman Ústeckého kraje pan Oldřich Bubeníček (ZDE) a primátorka statutárního města Ústí nad Labem paní Věra Nechybová (ZDE).

Děláme vše pro to, abychom dostáli důvěře do nás vložené, tanečníkům připravili důstojné prostředí a divákům splnili jejich očekávání.

Nejsme nejlepší, ale proč nebýt lepší než ostatní...

Je nám potěšením, že se nám podařilo zajistit hvězdného moderátora i pro páteční program - Friday Dance Night Fever. Je jím moderátor populárního rádia Evropa 2 - Ondra VODNÝ!
To bude velký!
 

Na webu ČSTS jsou k dispozici schválené propozice pro Mistrovství ČR Formace a Mistrovství ČR Showdance, takže se lze přihlašovat. Můžete to zkusit na ZDE.

 

V kalendáři WDSF již naše soutěže jsou! Jsou už i ve vašich kalendářích?
Již je aktivní i náš registrační systém. Můžete to zkusit na ZDE.

 

Program 45. Mezinárodního tanečního festivalu v Ústí nad Labem je hotov!
Středa, 5. listopadu 2014: Ve středu bychom se měli pomalu začít ladit na taneční notu v kině Hraničář. Zde bychom chtěli uspořádat zábavný večer s promítáním nějakého filmu s taneční tématikou.
Čtvrtek, 6. listopadu 2014: Ve čtvrtek budeme zvát diváky a soutěžit o vstupenky na MTF v OC Fórum – promo odpoledne s tanečními ukázkami a zajímavými hosty. Co byste říkali na taneční hrátky s Honzou Onderem?
Pátek, 7. listopadu 2014: V pátek proběhne otevírací večer Festivalu už ve Sportcentru Sluneta na Klíši. Představí se vám prakticky všichni tanečníci ze všech tanečních klubů v Ústí nad Labem. Večerem vás provede Ondra Vodný a na konci programu uvidíte něco, co jste v Ústí ještě neviděli!
Sobota, 8. listopadu 2014: je hlavním festivalovým dnem, kdy se ve Sportcentru Sluneta uskuteční Champions Night – hlavní část – Mistrovství České republiky v tanečním sportu v kategoriích Showdance LA/ST a Formace LA/ST. Dále se uskuteční Festival Cup – mezinárodní pohárová taneční soutěž v latinsko-amerických tancích. Program bude doplněn vystoupeními pestré palety hostů a bude vás jím provázet opět hvězda televizního tanečního pořadu Stardance…
Neděle, 9. listopadu 2014: bude čistě soutěžní. Uskuteční se postupové soutěže kategorií D-C-B a na mezinárodní úrovni soutěže světového tanečního okruhu WDSF Open v seniorských kategoriích.

Dáte to všechno?

Rozvíjíme naše aktivity v taneční oblasti a pohybové výchovy dětí.
Rozhodli jsme se uspořádat Festivalový letní dětský tábor - jak jinak než s taneční tématikou.

Vaše děti se budou pod dozorem zkušených veřejně známých tanečníků, kteří učili hvězdy tančit, celý týden hýbat v různých rytmech. Užijí si spoustu zábavy, legrace a přivezou si spoustu zážitků s novými kamarády.

Pošlete je s námi na Festivalový letní dětský tábor a dostanete bonus v podobě dvou vstupenek na 45. Mezinárodní taneční festival 2014 v Ústí nad Labem.

 

video