Vstupenky

V jednotlivých měsících jsou různě zvýhodněné ceny. Nejvýhodnější samozřejmě bylo vybrat si co nejlepší místa za nejvýhodnější cenu hned po zahájení předprodeje – v červenci, ale i v srpnu je cena výhodnější než budou k dostání na místě.
Novinkou též bude částečná sleva pro diváky, kteří v sobotu budou jen na ranní nebo odpolední část. Kdo si zakoupí vstupenku na sobotní program KE STOLU a nebude zůstávat na večerní část (opustí halu do 17:30 hod.), bude si moci u vstupu nechat za přestřihnutí identifikační pásky vrátit 100,- Kč.

Výběr vstupenek
V mapě haly (níže) kliknutím označte vámi vybrané místo. Pod mapou haly je pak souhrn vámi objednaných míst. K objednávce vstupenek si můžete pro potěšení přidat i nějaký produkt z edice DanceSport Family a můžete tak přispět na dobrou věc (projekty pro rozvoj a širší dostupnost tance).
Pak vyplníte kontaktní údaje (jméno, příjmení a kontaktní email) a odešlete objednávku. Na zadaný e-mail vám pošleme potvrzení s identifikačními údaji pro platbu. Po zaplacení vám pošleme elektronickou verzi vstupenky.
V případě komplikací nás prosím kontaktujte.

Rezervace

Ceny rezervací v tomto měsíci

Vybrané rezervace

Název Místa Odebrat

Osobní údaje

Celé jméno:
Email

…nejsme nejlepší, ale proč nebýt lepší než ostatní…