Vítejte na stránkách 52. Mezinárodního tanečního festivalu Ústí nad Labem, který se bude konat ve dnech 12. – 13. 11. 2022. 

Jak je již velkou tradicí, i letos se v rámci festivalu uskuteční mistrovství České republiky tanečních formací a showdance. K mezinárodním soutěžím juniorů, mládeže a dospělých budete moci shlédnout také mistrovství ČR seniorských tanečních párů.

Za podporu této významné akce děkujeme především městu Ústí nad Labem a Ústeckému kraji, kteří jsou hlavními partnery festivalu. Primátor Ústí nad Labem pan PhDr. Ing. Petr Nedvědický udělil záštitu Mezinárodnímu tanečnímu festivalu. Velice si vážíme také záštity od hejtmana Ústeckého kraje pana Ing. Jana Schillera.

Organizaci festivalu přebíráme v nelehké době, ale budeme se snažit, abychom zachovali ústeckou tradici a udrželi kvalitu, kterou do festivalu svým úsilím vložil pan Petr Barnat se svým týmem.

Za nový pořadatelský tým

Marcel Gebert a Ondřej Sliška

Hlavní partneři:

Partneři:

Contact

This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.

Create your contact form with WPForms in minutes.